KOSKİ GENEL MÜDÜRÜ AHMET DEMİR SEÇME ARITMA TESİSLERİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir, Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisleri’nde personelle bir araya gelerek, daha nitelikli hizmet sunmak üzere fikir alışverişinde bulundu.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir, işletmesi KOSKİ Genel Müdürlüğü’ne ait olan Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisleri’ni ziyaret ederek personelle bir araya geldi.

         Son derece gelişmiş teknolojinin kullanıldığı ve Mavi Tünel kapsamında gelen suların arıtıldığı Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisleri’ndeki çalışmaları inceleyen Demir, çalışanlarla da sohbet etti. Konya’da artan su ihtiyacının karşılanmasında önemli bir yer teşkil eden “Konya Mavi Tünel İçmesuyu Projesi” sayesinde Konyalıların memba kalitedeki suya kavuştuğunu belirten Demir, şehre güvenli ve uzun vadeli içmesuyu temini için Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisleri’nin yetkinliğine işaret etti.

            Daha nitelikli hizmet sunmak üzere KOSKİ Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisleri personeliyle fikir alışverişinde bulunan Demir’e ziyaretinde daire başkanları ve şube müdürleri de eşlik etti.

30-01-2020 16:40

Fotoğraflar


Tüm Hakları Saklıdır.