BAKAN SOYLU VE BAKAN KURUM GİRESUN'DAKİ BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİNİ ZİYARET ETTİ

        İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Giresun’da meydana gelen sel felaketinin ardından bölgeye desteğe giden Konya Büyükşehir Belediyesi ekiplerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Giresun’da meydana gelen sel felaketinin ardından bölgeye giden Konya Büyükşehir Belediyesi ekiplerini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum ziyaret etti.

Giresun’da meydana gelen sel felaketinin ardından AFAD’ın talebiyle kombine kanal açma araçları ile birlikte görevlendirilen Konya Büyükşehir Belediyesi ekiplerin çalışma yaptığı alanda incelemelerde bulunan bakanlar, yaraların sarılması için yaptıkları çalışmalarından dolayı ekiplere teşekkür ettiler.

KONYA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEK

Sel bölgesindeki çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da felaketin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bölgeyi ziyaret ettiğini, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum’un bölgeden hiç ayrılmayarak çalışmaları koordine ettiğini hatırlatarak, Konya olarak da üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini ifade etti.


02-09-2020 13:57

Fotoğraflar


Tüm Hakları Saklıdır.