Haber Detayı
10 Nisan 2019

VALİ TOPRAK SEÇME ARITMA TESİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından işletilen ve Konya’nın yüzde 98’ine memba kalitesinde su ulaştıran Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisi’nde incelemelerde bulundu.

         Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisi’ni ziyaret etti.      

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından işletilen ve Konya’nın yüzde 98’ine memba kalitede su ulaştıran Seçme İçme Suyu Arıtma Tesisi ziyaretlerinde Vali Toprak’a KOSKİ Genel Müdürü Ercan Uslu ve DSİ 4. Bölge Müdürü Birol Çınar eşlik etti.

         Tesisi inceleyen Vali Toprak, suyun hangi işlemlerden geçerek yerleşim birimlerine ulaştırıldığı konusunda teknik bilgi aldı.       

Haber Fotoğrafları

SON HABERLER

  • BÜYÜKŞEHİR, SELÇUKLU, KARATAY VE MERAM BELEDİYELERİ BAYRAMLAŞTI BÜYÜKŞEHİR, SELÇUKLU, KARATAY...Konya Büyükşehir Belediyesi ile Selçuklu, Karatay ve Meram Belediyeleri tarafından Ramazan Bayramı dönüşü ilk mesai gününde toplu bayramlaşma programı gerçekleştirildi. [...]
  • KOSKİ BAYRAMA HAZIR KOSKİ BAYRAMA...Konya Büyükşehir Belediyesi, Konyalıların Ramazan Bayramını rahat ve huzur içinde geçirmeleri için gerekli tedbirleri [...]