Haber Detayı
04 Nisan 2018

SU KESİNTİSİ OKULLARDA MAĞDURİYET YAŞANMAMASI AMACIYLA ERTELENDİ

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından Fatih Caddesi Köprülü Kavşak çalışması nedeniyle, Selçuklu ve Meram ilçeleri birleşiminde bulunan Çevreyolu Caddesi, Beyşehir Caddesi ve Fatih Caddesi kesişimindeki su şebeke hattı deplase yapılacaktır. Çalışmalar nedeniyle daha önce 4 Nisan Çarşamba gecesi saat 23.00’ten 5 Nisan Perşembe akşamı saat 19.00’a kadar yapılacağını duyurduğumuz su kesintisi, özellikle öğrencilerimizin mağdur olmaması için 6 Nisan Cuma günü saat 20.00’dan 7 Nisan Cumartesi günü 17.00’ye ertelenmiştir.

Söz konusu sürede tatlı su çeşmeleri hizmet vermeye devam edecektir. Bu bölgelerde ikamet eden abonelerimizin su kesintisinden dolayı mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemle duyurulur. Belirtilen sürede su hizmeti alamayacak mahalleler şöyle: Meram ilçesi Alavardı, Necip Fazıl, Aşkan, Ateşbazı Veli, Kürden, Hacı Şaban, Selver, Çandır, Osman Gazi, Gülbahçe, Lalebahçe, Melikşah, Kirazlı, Armağan, Dedekorkut, Süleymanşah, Yunus Emre mahalleleri ve civarları, Selçuklu ilçesi Mehmet Akif, Hüsamettin Çelebi, Akıncılar, Esenler, Akşemsettin, Selçuk, Şeker mahalleleri ve civarları.

SON HABERLER

  • KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN İLAN OLUNUR
KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN... [...]
  • KOSKİ AĞAÇLANDIRMA SAHASI YENİ FİDANLARLA BULUŞTU KOSKİ AĞAÇLANDIRMA SAHASI...Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü Tatlısu Koruma Havzası, “Fidanlar, Fidanlarla Büyüyor” projesi kapsamında yeni fidanlarla [...]