Haber Detayı
01 Ekim 2019

KOSKİ PERSONELİ ETKİLİ İLETİŞİM VE PROBLEM ÇÖZME SEMİNERİNE KATILDI

KOSKİ Personeli Etkili İletişim ve Problem Çözme Seminerine Katıldı

 

KOSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde abonelerle doğrudan iletişim halinde bulunan ve hizmet sunan personel için “Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi” konulu bir eğitim semineri düzenlendi. Seminerde konuşan KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir; KOSKİ’nin vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak adına bu tür eğitimlerini sürdüreceğini kaydetti.

 Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde abonelerle doğrudan iletişim halinde bulunan ve hizmet sunan personel için “Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi” konulu bir eğitim semineri düzenlendi.

 KOSKİ toplantı salonunda düzenlenen seminerin açış konuşmasını yapan KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir, Gönül Belediyeciliği’nin merkezi olan Konya’da vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmaları sürdürdüklerini belirterek, “Bu tür seminerler; personelin ortaya çıkabilecek sorunları çözmek, vatandaşların belediyeden memnun ayrılmalarını sağlamak adına önemli bir çalışma” olduğunu kaydetti.

Açış konuşmasının ardından Rıfat Baytaç ve Hicran Gemalmaz tarafından sunulan seminere geçildi. “Problem Çözme ve İkna Becerileri” konulu sunumunu gerçekleştiren Rıfat Baytaç; yaşanan sorunlar karşısında neler yapılması gerektiği, Hicran Gemalmaz da, Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi başlıklı sunumunda ‘iletişimin temelleri, iyi iletişimcinin özellikleri, dinleme gibi konulara değindi.

 

KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir, KOSKİ daire başkanları ve şube müdürlerinin de katıldığı ve 5 gün boyunca devam eden seminerden toplamda 480 personel yararlandı.

 

Haber Fotoğrafları

SON HABERLER

  • SU HİZMETİNDE YAŞANAN AKSAKLIKLAR SU HİZMETİNDE YAŞANAN...KOSKİ Genel Müdürlüğü su hizmetini daha da kalitelileştirmek üzere çalışmalarını [...]
  • KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN İLAN OLUNUR 20.11.2019 KOSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN... [...]