KOSKİ’DE HİZMET İÇİ EĞİTİM


Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, hizmet içi eğitim programlarına devam ediyor. Eğitimlerde konularında uzman akademisyenler, bilgi birikimlerini KOSKİ personeline aktaracak.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından personele yönelik eğitim programları devam ediyor. Su ve Kanalizasyon işlerinin yanı sıra beşeri ilişkiler konusunda da tam donanımlı olması hedeflenen personel için KOSKİ, 17 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında hizmet içi eğitim programı hazırladı. KOSKİ Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu’ndaki eğitim programlarının ilk gününde Doç. Dr. Aşina Gülerarslan, “Başarılı İtiraz Karşılama Yöntemleri” konu başlığı altında hizmet verenden müşterinin beklentileri, müşterinin nasıl kazanılacağı ve müşterinin nasıl tatmin edileceği konularında eğitim verdi.

Hizmet içi eğitim programlarında sunum yapacak eğitimci ve akademisyenler şöyle: Prof. Dr. Süleyman Karaçor “Görgü Kuralları”, “Empati” ve “Etkili İletişim ve Beden Dili”, Doç. Dr. Duygu Aydın “Etkin Dinleme ve Anlama”, Doç. Dr. Ali Erbaşı “Takım Çalışması ve Motivasyon”, Yrd. Doç. Dr. M. Erhan Summak “Halkla İlişkiler”, Yrd. Doç. Dr. Atıl Bilge “Zorlu Müşterilerle Başa Çıkma”,   Öğr. Gör. Dr. Ayşen Civelek “Servis Kuralları”, Öğr. Gör. Dr. Betül Garda  “Stres Yönetimi”, Eğitimci Hasan Çay “Güvenli Sürüş Teknikleri ve Trafik Kuralları” ve Eğitimci Abdülbaki Arslan “Diksiyon” konularında eğitim verecek.


19/11/2014