SUMAT; SU FATURASI ÖDEMESİ VE KARTLI SAYAÇ KONTÖR DOLUM CİHAZI


SUMAT; SU FATURASI ÖDEMESİ VE KARTLI SAYAÇ KONTÖR DOLUM CİHAZI HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü abonelerinin daha rahat hizmet almalarını sağlayacak, su faturası tahsilatı ve elektronik kartlı sayaç dolumu yapabilen, 7 gün 24 saat hizmet veren SUMAT isimli cihazları şehrin 5 ayrı noktasında hizmete aldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, SUMAT; Su Faturası Tahsilatı ve Kartlı Sayaç Kontör Dolumu Cihazı ile abonelerine daha kolay, daha hızlı hizmet verecek. Şehrin 5 farklı noktasında; KOSKİ Genel Müdürlüğü Hizmet Binası girişinde, Kayalı Park'ta, Aydınlık Evler Tramvay Durağı'nda, Konya Ağız ve Diş Sağlığı yanında, Bosna Hersek Mahallesi Mesaj Caddesi'nde hizmete giren SUMAT cihazları ile ilgili KOSKİ Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

Günümüz teknolojisinin sunduğu imkanları kullanarak, hizmet hızımızı ve kalitesini artırıcı çalışmalarımıza kesintisiz devam ediyoruz. 7 gün 24 saat hizmet verebilen yeni cihazımız SUMAT, şehrimizin 5 farklı bölgesi; KOSKİ Genel Müdürlüğü Hizmet Binası girişinde, Kayalı Park'ta, Aydınlık Evler Tramvay Durağı'nda, Konya Ağız ve Diş Sağlığı yanında, Bosna Hersek Mahallesi Mesaj Caddesi'nde hizmete girdi. Konya'nın farklı bölgelerinde uygulamaya konulan bu sistemle abonelerimiz, su faturası ödeme ve kartlı sayaç dolumu işlemlerini vezneye ve veznedara ihtiyaç duymadan, SUMAT'ı kullanarak rahatlıkla yapabilecektir.

Su Faturası Ödemek Çok Rahat

SUMAT sayesinde fatura ödemek çok rahat. Su faturasının barkot bölümü cihazın barkot okuma bölümüne tutularak ya da abone numarası girerek cihaz çalıştırılıyor. Ekrana güncel ve varsa eski borç bilgileri geliyor. Ekrandan ödenmek istenen borç seçilerek ödeme kolaylıkla yapılabiliyor. Yapılan ödemenin karşılığında cihaz, tahsilat makbuzu vererek işlemi tamamlıyor.

Kartlı Sayaç Kontör Dolumu Çok Kolay

Elektronik sayaç kullanan abonelerimiz, kartlı sayaç kontör dolumu için sayaç kartını kart dolum bölümüne yerleştirerek işlemlerini yapabileceklerdir.

İster Nakit İster Kredi Kartı ile Ödeyin

Fatura ödeme ve kartlı sayaç kontör dolum işlemleri, ister nakit ister kredi kartı ile yapılabilmektedir. Nakit ödemelerde para üstü tam olarak verilmektedir

24 Saat Kesintisiz Hizmet

SUMAT; su faturası ödeme ve kartlı sayaç kontör dolum sistemi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecektir. SUMAT'tan faydalanmak isteyen abonelerimiz www.koski.gov.tr web sayfasından ya da Alo 185 müşteri hizmetlerinden bulundukları bölgeye en yakın cihazın yerini öğrenebilirler.

08/02/2013