01.12.2012 Tarihinde Su Hizmetinin Alınamayacağı BölgelerKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, kentimizde yaşayan vatandaşlarımıza suyu daha sağlıklı ve kesintisiz ulaştırmak için çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor.

Bu kapsamda;

MEDAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yeni şebeke tesis çalışması yapılacağından dolayı 01 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 08:00-17.00 saatleri arasında Konya İli Meram İlçesi; Arif Bilge Mah., Kalfalar Mah., Ekmekkoçu Mah., Batı Hadimi Mah., Tırılırmak Mah., Büyük Aymanas Mah., Antalya Çevre Yolu, Aşağı Kovanağzı Cad., Küçükkovanağzı Cad., bağlı sokaklar ve civarlarında elektrik kesintisi yapılacağı bildirilmiştir.

Söz konusu tarihlerde, adı geçen bölgelerde bulunan ve şehrimizin büyük bir bölümünün su ihtiyacını karşılayan pompa istasyonu, kuyu ve depo tesislerimiz elektrik kesintisi nedeniyle çalışamayacaktır. 01 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 08:00-17.00 arasında pompa istasyonumuzun besleme bölgesi olan şehir merkezinin Anıt, Zafer, Alaaddin, Nalçacı bölgeleri, Meram ilçemizin büyük bir bölümü ve Karatay ilçemizin büyük bir bölümü ile Selçuklu İlçemizin Mehmet Akif Mah., Fatih Işıklar Mah., Aydınlık Evler Mah., Akıncılar Mah. civarlarında basınç düşüklüğü ve kısa süreli kesinti yaşanabilir.

Su hizmetinin alınamayacağından dolayı, bu bölgelerde ikamet eden abonelerimizin mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemle duyurulur.

30/11/2012