Kanalizasyon Çalışması Nedeni ile Kerkük Caddesi Tek Şerit Olarak Hizmet Verecek


   Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Selçuklu İlçesi Feritpaşa Mahallesi Kerkük Caddesi'nde, Malazgirt, Çırağan, Rıdvan ve Buhari Sokaklarında kanalizasyon ıslah çalışması yapacaktır. Kanalizasyon ıslah çalışmasından dolayı, Kule Caddesi'nin bir şeridi; Nalçacı Caddesi'ne gidiş istikametinde tek yönlü olarak kapatılacaktır.

   Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, kentimizde yaşayan vatandaşlarımıza altyapı hizmetini sağlıklı ve kesintisiz ulaştırmak için çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. KOSKİ Genel Müdürlüğü bu kapsamda; 03 Ekim 2011 ile 20 Ekim 2011 tarihleri arasında Selçuklu İlçesi Feritpaşa Mahallesi Kerkük Caddesi, Malazgirt Sokak, Çırağan Sokak, Rıdvan Sokak ile Buhari Sokaklar'da kanalizasyon ıslah çalışması yapacaktır. Çalışma, Kule Caddesi ile Malazgirt Sokak birleşiminden başlayıp Malazgirt Sokaktan devam ederek Kerkük Caddesini enine geçip Çırağan Sokak içinde tamamlanacaktır. Bu nedenle, Kule Caddesi'nin bir şeridi; Nalçacı Caddesi'ne gidiş istikametinde tek yönlü olarak kapatılacak, trafik tek şeritten gidiş geliş olarak sağlanacaktır. Aynı gün içinde Kule Caddesi tekrar trafiğe açılacaktır.

   Vatandaşlarımızın söz konusu cadde ve sokaklardaki trafik yoğunluğunu dikkate alarak hareket etmelerini ayrıca yön levhaları ve trafik kurallarına uymaları önemle duyurulur. 01/10/2011