*24 SAAT KESINTISIZ HIZMET  
 

Sumat su faturasi ve kartli sayaç kontör dolum sistemi 24 saat hizmetinizde. Bu sayede dilediginiz zaman fatura ödemelerinizi nakit ya da kredi karti ile 7 gün 24 saat istediginiz an ödeyebilir, kartli sayaç kontör dolumlarini kolaylikla yapabilirsiniz.

 
  Su faturasi tahsilat ve kartli sayaç kontör dolum sistemi  
  Sumat sayesinde su faturalari ödemelerinizi ve kartli sayaç kontör dolum islemlerinizi rahat ve hizli bir sekilde yapabilirsiniz. Konya'nin farkli bölgelerinde uygulamaya konulan bu sistemle vezne ve veznedara ihtiyaç duymadan ödeme islemlerinizi Sumat'i kullanarak kendiniz rahatlikla yapabileceksiniz.  
  *Ister nakit ister kredi karti ile ödeyin  
  Fatura ve kartli sayaç kontör dolumu islemlerinizde ödemelerinizi ister nakit ister kredi karti ile ödeyebilirsiniz. Nakit ödemelerde cihazin para giris bölümüne tek bir banknot yerlestirmeniz gerekmektedir. Örnegin 17 Liralik bir fatura ödemesi için 20 Liralik tek bir banknot yerlestirmeniz yeterlidir. Sumat para üstünüzü son kurusuna kadar iade eder. Para iade bölümünden para üstünü alabilirsiniz. Kredi kartli ile ödeme seçeneginde kredi karti bilgilerinizle ödeme islemini kredi kartiniz ile yapabilirsiniz.  
 
SUMAT-Otomatik Ödeme Noktalari

1- KOSKI Genel Müdürlügü Hizmet Binasi
2- Kayalipark
3- Kent Plaza
4- Eski Selçuklu Belediyesi
5- Bosna Hersek Mahallesi